Zaawansowane technologicznie urządzenie symulujące trzymanie dziewczyny za rękę.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś wziąć dziewczynę za rękę i wybrać się na długi romantyczny spacer w świetle księżyca, ale nigdy nie mogłeś znaleźć dziewczyny, z którą mógłbyś to zrobić, teraz możesz wypróbować zaawansowane technologicznie urządzenie.
Opracowany przez zespół badawczy z Uniwersytetu Gifu w Japonii, „My Girlfriend in Walk” to genialne urządzenie, którego celem jest odtworzenie wrażenia dłoni dziewczyny, bez prawdziwej dziewczyny. Chodzenie ramię w ramię z płcią przeciwną, czy to partnerem, czy przyjacielem, może być bardzo satysfakcjonujące, ale nie zawsze mamy z kim to zrobić. Na szczęście technologia rozwinęła się na tyle, że staje się to realne.

https://beforeitsnews.com

My Girlfriend in Walk składa się z zaawansowanej ręki wraz z mikrokomputerem, czujnikiem ciśnienia, silnikiem, podgrzewaczem folii i miękkim, przypominającym skórę materiałem, a także aplikacją na smartfony. Metalowa dłoń jest pokryta miękkim żelowym materiałem zaprojektowanym tak, aby przypominało prawdziwą dłoń.

https://beforeitsnews.com


Kiedy chwytasz urządzenie, wbudowany czujnik nacisku wykrywa siłę chwytu, a My Girlfriend in Walk chwyta Cie z porównywalną siłą. Do przedramienia użytkownika mocowana jest szyna z napędem silnikowym, aby wywołać wrażenie ciągnięcia do przodu lub do tyłu i czujemy tempo poruszania się drugiej osoby..
Wreszcie, aby jeszcze bardziej naśladować chodzenie ręka w rękę z prawdziwą osobą, My Girlfriend in Walk jest dostarczana z aplikacją na smartfony, która wykorzystuje akcelerator urządzenia podręcznego do wykrywania prędkości, z jaką porusza się użytkownik, i emituje różne dźwięki. Przez głośniki telefonu: odgłos kroków, oddech, a nawet odgłos ocierających się o skórę ubrań.

Źródło: https://beforeitsnews.com