Z własnego domu wybudował tunel do swojej kochanki.

Meksyk słynie z sieci tajnych podziemnych tuneli używanych przez kartele narkotykowe do transportu narkotyków, ale wydaje się, że technika ta jest czasami wykorzystywana również do ukrywania romantycznych spraw. Antonio, murarz z Villas del Prado, miał romans z mężatką z dzielnicy Tijuana. Aby upewnić się, że nikt nie widział, jak odwiedza swoją tajemniczą kochankę, Pamelę, mężczyzna zaczął pracować nad podziemnym tunelem do kochanki.

Antonio wykorzystał swoje doświadczenie w budownictwie, aby wykopać ciasny, ale trwały tunel, który przecinał kilka ulic z jego domu do domu kochanki. Po zakończeniu budowy mogli spotykać się potajemnie za każdym razem, gdy mąż Pameli, Jorge, wychodził do pracy. Jednak jedyną rzeczą, której nie planowali, był powrót Jorge do domu z pracy wcześniej niż planowano…

Pewnego dnia, gdy Antonio i Pamela konsumowali swój romans, mąż kobiety wrócił do domu. Murarz próbował ukryć się przed wściekłym mężem, wczołgał się pod łóżko i zniknął w „tunelu miłości”. Na jego nieszczęście Jorge zaczął go szukać po całym domu, a kiedy zajrzał pod swoje małżeńskie łóżko, znalazł wejście do tunelu.

Wkurzony mąż sam wczołgał się do tajnego tunelu i wylądował w domu Antonia, gdzie zdesperowany murarz błagał go, by milczał, ponieważ jego żona była w sąsiednim pokoju i nie chciał, żeby dowiedziała się o jego pozamałżeńskiej eskapadzie. To jeszcze bardziej rozwścieczyło Jorge i obaj mężczyźni wdali się w walkę na pięści. Widząc dziwnego mężczyznę bijącego męża we własnym domu, zszokowana żona wezwała policję, a Antonio nie miał innego wyjścia, jak tylko przyznać się do niewierności.

Wiadomości i zdjęcia z „tunelu miłosnego” wyciekły w zeszłym tygodniu do meksykańskich mediów społecznościowych.

Źródło: https://cronicadexalapa.com/