Vloger spalił samochód wart prawie 1 milion złotych z powodu ciągłych napraw.

Popularny rosyjski vlogger niedawno trafił na międzynarodowe nagłówki gazet po celowym spaleniu swojego drogiego Mercedesa-AMG G63, ponieważ miał dość tego, że cały czas się psuje.

Rosyjskie media podały, że młody vlogger Michaił Litwin kupił swój nowy, luksusowy samochód w grudniu 2019 roku za 13 milionów rubli, czyli około 170 000 dolarów. Za takie pieniądze można by oczekiwać zarówno osiągów, jak i trwałości. Pomimo rzekomego przejechania tylko 15 000 km (około 9 300 mil), twierdzi, że samochód był w warsztatach wiele razy w ostatnich 10 miesięcy. Zirytowany ciągłymi naprawami rosyjski vlogger zdecydował, że najlepszym sposobem rozwiązania problemu jest po prostu spalenie samochodu.

Według doniesień lokalnych mediów, samochód Michaiła Litvina był w serwisie Mercedesa cztery razy, odkąd go kupił, i za każdym razem dealer Mercedes niechętnie akceptował pokrycie kosztów naprawy, tylko po to. Vlogger stwierdził, że w pewnym momencie dealer odmówił naprawy samochodu, więc zabrał go do warsztatu znajomego, gdzie odkrył, że Mercedes używał części z rynku wtórnego zamiast oryginalnych podczas poprzednich napraw.

Źródło: https://flipboard.com