Ukraińska sieć supermarketów otwiera nowy lokal stylizowany na GTA: San Andreas

Silpo, popularna sieć supermarketów na Ukrainie, cieszy się dużym zainteresowaniem od czasu otwarcia nowego lwowskiego lokalu ozdobionego elementami z popularnej gry wideo GTA: San Andreas.

facebook.pl

Wyposażony w dekoracyjne panele w tym samym stylu, co elementy z gry Rockstar Games z 2004 roku . Nowy supermarket Silpo we Lwowie zdobył wiele punktów wśród fanów GTA: San Andreas. . Miejsce zawiera również wizualne odniesienia do Venice Beach i kultowe elementy, takie jak deski surfingowe i mnóstwo kolorów.

facebook.pl

Co ciekawe, nie jest to jedyny intrygujący supermarket Silpo na Ukrainie. Firma dużo eksperymentuje z projektowaniem swoich sklepów, a każdy z nich ma unikalny motyw. Jest jeden stylizowany na sztukę Vincenta van Gogha, inny na pracach Nikoli Tesli.

facebook.pl

Popularna plaża Los Angeles w GTA nazywa się Vespucci Beach i jest związana z kilkoma misjami w grach. W sklepie spożywczym są również notatki o ratownikach Malibu, a na hali są palmy, deski surfingowe i inne atrakcje na plaży. Supermarket znajduje się we Lwowie na Ukrainie.

Właściciele supermarketu mogą tylko mieć nadzieję, że Rockstar Games i Take-Two nie wytoczą pozwu o naruszenie praw własności intelektualnej.

Źródło: Facebook