#otwieraMy – ruszyła akcja bojkotu obostrzeń

Na portalach społecznościowych ruszyła akcja #otwieraMy. Powstają poradnik dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się otworzyć biznesy, zamknięte niekonstytucyjnymi regulacjami. Co raz więcej pojawia się wpisów przedsiębiorców, którzy zdecydowali się otowrzyć swoje biznesy.

Nie dawajcie wiary medialnym przekazom, bo dziennikarze nie weryfikują danych tylko powtarzają za PAPem a do PAPu info wysyła policja i Sanepid ze swoją kłamliwą wersją.
Tak powstaje BIG FAKE NEWS.
Nie powtarzajcie plotek, że nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu bo to kłamstwo – TO JEST WOJNA INFORMACYJNA O WASZE DUSZE, O PODTRZYMANIE WASZEGO STRACHU a media stają się ofiarą w tej wojnie, ofiarą politycznych cwaniaków i manipulantów z PIS. – napisał na fb Paweł Jan Tanajno.

„Dłużej czekać nie będziemy. Rozmawiałem dzisiaj z właścicielami wielu Restauracji w Legionowie, każdy z nas ma dosyć każdy ma rodziny i każdy ma prawo do pracy. Mamy pracowników za których jesteśmy odpowiedzialni. Otwieramy się w poniedziałek” – informuje na Facebooku przedsiębiorca Maciej Adamski.