Najlepiej oceniany pakiet VPN i menedżera haseł w 2020 roku

Sieci VPN są niezbędne dla każdego użytkownika Internetu: pomagają zabezpieczyć Twoją prywatność w Internecie w dowolnym miejscu na świecie, umożliwiając Ci wszystko, od bezpiecznego dostępu do bankowości internetowej w publicznych sieciach Wi-Fi, po umożliwianie przeglądania treści Netflix z innych krajów.

Jeśli potrzebujesz usługi VPN, najlepiej oceniana firma NordVPN oferuje ekskluzywny pakiet subskrypcji, który będzie bezpiecznie chronić Twoje przeglądanie internetu przez dwa lata za jedyne 99,99 USD. Jeszcze lepsze jest to, że ten pakiet zawiera dwuletni program NordPass, intuicyjny menedżer haseł firmy – a wszystko to za 71 procent zwykłej ceny.

NordVPN to najwyższej klasy rozwiązanie zabezpieczające online: wszystkie dane przesyłane przez prywatne tunele NordVPN są podwójnie szyfrowane, a przy zerowej liczbie rejestrowanych logów możesz surfować po Internecie z całkowitym spokojem. NordVPN umożliwia nawet bezpieczne surfowanie po każdym połączeniu internetowym, zapewniając jednocześnie szybkie połączenia umożliwiające natychmiastowy dostęp do wideo.

Oprócz niesamowitych korzyści oferowanych przez NordVPN, NordPass jeszcze bardziej ułatwia życie w Internecie, pamiętając za Ciebie wszystkie Twoje hasła. Oprócz bezpiecznego przechowywania haseł, NordPass automatycznie wypełnia formularze online, generuje złożone hasła w razie potrzeby i nie tylko. NordPass może zsynchronizować się ze wszystkimi Twoimi urządzeniami, zapewniając wygodne bezpieczeństwo w domu, w biurze lub w podróży.