Do adopcji piesek porzucony w lesie

Dziś 23 grudnia jutro wigilia dla Barego to nic nie zmienia, cud nie stał się dalej siedzi w kojcu i budzie 🥶

„CZŁOWIEKU „któryś go pozostawił w lesie przywiązanego do drzewa pamiętaj o nim jutro, pamiętaj łamiąc się opłatkiem i pamiętaj jak ktoś Ci będzie życzył długich lat życia w zdrowiu…. PAMIĘTAJ KARMA WRACA…. Bary jest przeniesiony do kojca z budą 😬.

Troszkę już człapie….. Dziękujemy za puszeczki dla chłopaka na pewno przydadzą się… Ale wciąż czekamy na cud…. na miejsce dla pieska. Na pewno będzie potrzebował konkretnego jedzenia aby wrócić do formy i kontroli weterynarza. Ful ud zero realnej pomocy 🥶🥶🥶Brak miejsc….. Co się robi z gdy pies się znudzi?Przywiązuje łańcuchem w lesie 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡‼️‼️‼️‼️‼️Pies BARY został znaleziony skrajnie wycięczony,nie wstawał, kości wystają z każdej części ciała, wychłodzony.

Waży 20kg a powinien 40 kg.Nie wiadomo ile dni tam był ile dni głodował, jak potwornie marzł bo noce zimne. Myślę że po cichutku leżał i czekał na śmierć…. opadał z sił i tracił nadzieję 😰😰😰😭Bary znajduje się w gminnej przechowalni, w budynku gospodarczym. Mimo że na głowę mu nie pada to powinien być pod stałym nadzorem .

Dostał kroplówkę, leki, wyszedł na pierwszy spacer ale to nie jest miejsce dla niego. Weterynarz 35km dalej, gmina do 15 przcuje, a weekend wiadomo ktoś zajdzie na chwilę ale….. Pies ma ok 8 lat i potrzebuje opieki miejsca leczenia.BŁAGAM FUNDACJĘ Agnieszka Hyndza POAgnieszka Hyndza STAgnieszka Hyndza?🙏🙏Agnieszka Hyndza ŚWIĄTAgnieszka Hyndza😭Z Agnieszka HyndzaTEL.513238144 Agnieszka TEL. 512 261 908 Aga Podlaskie