Chińskie etui pozwala zamienić starego iPhone’a w nowy iPhone 12

Nowy Apple iPhone 12 został ogłoszony dopiero kilka dni temu, ale jeśli nie możesz się doczekać jego oficjalnej premiery lub jeśli nie możesz sobie pozwolić na jego zakup, gdy się pojawi, możesz po prostu nadać swojemu staremu handheldowi taki wygląd .

Chińskie media doniosły niedawno o popularnym akcesorium, którym fani iPhone’a zachwycają się w Internecie – nowym etui, które zasadniczo zamienia starsze smartfony Apple, takie jak iPhone X lub iPhone 11, w replikę iPhone’a 12. Kilka dni po oficjalnym ogłoszeniu iPhone’a 12, nowe etui było już dostępne na rynku elektronicznym Huaqiangbei w Shenzhen za 450 juanów (67 USD) za iPhone’a X i 350 juanów (52 USD) za iPhone’a 11.

W rzeczywistości są to dość wysokie ceny etui na smartfony, ale z drugiej strony jest to skierowane do osób, które chcą zaimponować swoim znajomym. To nie jest tylko etui ochronne na telefon. W rzeczywistości zastępuje zewnętrzną część Twojego, tworząc iluzję, że posiadasz iPhone’a 12.

W Internecie pojawiły się również obawy dotyczące naruszenia praw autorskich, ale jak wiemy, prawa autorskie nie są ściśle egzekwowane w Chinach, więc produkty te będą prawdopodobnie nadal sprzedawać się jak świeże bułeczki, dopóki iPhone pozostanie popularny.