Brazylijski tatuażysta i entuzjasta modyfikacji wstawił sobie dwa kły za 500 dolarów.

41-letni tatuażysta i entuzjasta modyfikacji ciała, który nazywa siebie Orkiem, zaimplementował dwa gigantyczne, sztuczne kły na dolny rząd zębów, aby wyglądać jak prawdziwy ork.

orcinfernall/Instagram

Ork, który pochodzi z brazylijskiego miasta Iguatemi w Mato Grosso do Sul, zrobił swój pierwszy tatuaż w wieku 15 lat i od tego czasu rozwinął pasję do tatuaży i modyfikacji ciała, przechodząc kilka procedur, które sprawiły, że wyglądał wyjątkowo. Ma oboje oczu wytatuowanych na czarno, około 80% jego ciała jest pokryte tuszem, rozcięty język, kilka implantów podskórnych i pokrojone uszy, ale to jego usta przyciągają uwagę większości ludzi. Ork wydał ponad 500 dolarów na założenie dwóch dużych kłów na dolne zęby, aby wyglądał jak fikcyjna istota przedstawiona w popularnych filmach i grach wideo, takich jak Warcraft.

orcinfernall/Instagram

Brazylijski entuzjasta modyfikacji ciała oświadczył, że jest zadowolony ze swojego wyjątkowego wyglądu, ale przyznał, że jego przyjaciele i rodzina jednak myślą inaczej. Jego matka nie może tego zaakceptować, a jego ojciec toleruje. Większość jego przyjaciół uważa, że ​​to dziwne hobby.

Ork nie sprecyzował, czy jego kły są na stałe dopasowane, czy też może je wyjąć, kiedy tylko zechce. Trudno powiedzieć jak spożywa posiłki i śpi z takimi kłami. Jego dziewczynie nie przeszkadza taki wygląda, bo sama posiada wiele modyfikacji ciała.

Źródło: facebook.pl